idlee-cs-zone
Bine ati venit! Sunteti obligati sa va inregistrati pe forumu nostruentru a putea comunica cu ceilalti de pe idlee-cs-zone

Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

idlee-cs-zone
Bine ati venit! Sunteti obligati sa va inregistrati pe forumu nostruentru a putea comunica cu ceilalti de pe idlee-cs-zone
idlee-cs-zone
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Conectare

Mi-am uitat parola

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator


Muzica evenimente

In jos

Muzica evenimente Empty Muzica evenimente

Mesaj Scris de vladstoica Lun Mai 16, 2011 11:39 pm

Pentru noi munca inseamna sa facem oamenii fericiti.Orice eveniment poate fi cu adevarat memorabil in cazul in care exista "muzica buna".
Va ajutam sa faceti in asa fel incat evenimentul dumneavoastrea sa fie asa cum v-ati dorit si sa reflecte personalitatea dumneavoastra.Va putem oferi fie o nunta moderna,fie una clasica ,fie una neconventionala.
Aveti intrebari legate de "muzica evenimentului dumnevoastra"?
Noi avem raspunsurile.Intotdeuna ne-am dorit sa vedem oamenii ca se simt bine.Confortul dumneavoastra este mereu pe primul loc,de aceea in momentul in care efectuam o organizare eveniment pentru dumneavoastra avem grija sa fim la curent cu tot ceea ce se intampla,intr-un mod placut prin care sa va simtiti multumit la fiecare discutie si etapa a planificari.

Va asteptam cu dra sa ne contactati la:
email: stelianpetcu.band@yahoo.com
telefon: 0763.77.99.88
vladstoica
vladstoica
Membru +1
Membru +1

Numarul mesajelor : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/05/2011

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum